Pokaždé si dekorování svatby náramně užíváme. Nejinak tomu bylo i v den D veselé nevěsty Gábiny a ženicha Martina. Díky nim jsme se 21. 5. 2016 ocitly na statku Všetice 40 km vzdáleného od Prahy. Den to byl opravdu krásný. Slunce svítilo a počasí bylo skoro letní.

Gábina a Martin se po návštěvě našeho květinářství a svatební květinové konzultaci rozhodli objednat kompletní svatební výzdobu. Vázaly jsme svatební kytici pro nevěstu, kytičku pro svědkyni a maminky a samozřejmě také korsáž do klopy pro ženicha, svědka a tatínky. Největší radostí pro nás bylo dekorovat obřadní místo na molu u krásného rybníka na statku a vyzdobit restauraci. Nevěsta za námi také přišla se speciálním přáním, a to vyzdobit cokoliv a kdekoliv na statku barevnými proužky krepového papíru.

Hlavní požadavek byl od začátku jasný – svatba bude veselá a barevná! Tomu odpovídal i výběr květin v kytici pro nevěstu a ostatních květinových dekoracích. A tak jsme pro ně namíchaly růže Peach Avalanche, růže Penny Lane, růže trsové, pryskyřníky (Ranunculus), Viburnum, Achilleu, Eucalyptus, Alchemillu a netřesk. Vše jsme ladily v barevných odstínech růžové, oranžové, žluté, krémové a světle zelené.

Svatba byla opravdu veselá, barevná a hlavně plná lásky a smíchu!

Přejeme hodně šťastných okamžiků na společné cestě!

Flowers & Living

(Fotografie nám poskytli novomanželé a jsou zveřejněny s jejich souhlasem)